Cortina E-Blau 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
Cortina Blau elektrische herenfiets in framemaat 53cm. Kleur: Blue Grey Matte. Uitgerust met achter een Shimano Nexus 7-traps versnellingsnaaf en met voor en achter MT200 hydraulische schrijfremmen. Werkt met een SportDrive 36v systeem met middenmotor. Opvallende details: aluminium frame, in frame geintegreerde accu en verlichting en Gates type CDX beltdrive. Wordt geleverd ZONDER accu en lader. Kleurnummer: UBLG 17031 Matte.
| Staat: | Gebruikt |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Blau |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 7 x Naaf |
| Kleur: | Blue Grey Matt |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Gewicht: | 221 kg |
| Modeljaar: | 2023 |
| Art. nummer: | 22272 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 152,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 3,11 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Woensdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Donderdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Vrijdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Zaterdag: | 9:30 - 14:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn dinsdag t/m vrijdag tussen de middag van 12:30 tot 13:00 uur gesloten i.v.m. lunchpauze | |