Lapierre XELIUS DRS 9.0 C2 ** ACTIE FIETS 24 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
XELIUS DRS 9.0 C2 52L MIDNIGHT PURPLE
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Lapierre |
| Model: | XELIUS DRS 9.0 C2 ** ACTIE FIETS |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 24 x Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250 |
| Kleur: | Midnight plum purple - glossy |
| Maat: | 52 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Dura-Ace BR-R9270 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | Dura-Ace BR-R9270 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Gewicht: | 7.2 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 21104 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 6,58 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Woensdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Donderdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Vrijdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Zaterdag: | 9:30 - 14:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn dinsdag t/m vrijdag tussen de middag van 12:30 tot 13:00 uur gesloten i.v.m. lunchpauze | |