Koga F3 8.0 RIGID GENTS 11 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
F3 8.0 RIG GENTS VULCANBLACK-MAT SIZE L
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Koga |
| Model: | F3 8.0 RIGID GENTS |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 11 x ALFINE |
| Kleur: | Vulcan Black Matt |
| Maat: | 57 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Gewicht: | 17 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 21588 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 193,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 3,67 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Woensdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Donderdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Vrijdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Zaterdag: | 9:30 - 14:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn dinsdag t/m vrijdag tussen de middag van 12:30 tot 13:00 uur gesloten i.v.m. lunchpauze | |