Gazelle Cayo C1 (430 Wh) 1 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Cayo is minimalistisch: het design van deze urban e-bike heeft precies genoeg en niets te veel. De Cayo is premium: rijden als nooit tevoren met de beste specs. De Cayo is smart: je telefoon is je display en de Cayo heeft een ingebouwde GPS.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Cayo C1 (430 Wh) |
| Merk motor: | Fazua |
| Vermogen motor: | 0 |
| Display inbegrepen: | |
| Display afneembaar: | |
| Display type: | LED-DISPLAY |
| Frametype: | Dames |
| Kleur: | Legion Blue Mat |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 275" |
| Remmen (achter): | HD-R3020 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Remmen (voor): | HD-R3020 Schijfrem met hydraulische bediening |
| Banden: | Contact Speed |
| Wielen: | ZAC 25, dubbelwandig aluminium voor extra sterkte en goede rij-eigenschappen |
| Ketting: | CDC |
| Standaard: | Mooi |
| Handvatten: | Click, Ergonomische handvatten met dempende eigenschappen |
| Verlichting (voor): | Hecto 350+ |
| Verlichting (achter): | Pimento |
| Zadel: | On Moderate |
| Gewicht: | 21.6 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 20928 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,81 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Woensdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Donderdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Vrijdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Zaterdag: | 9:30 - 14:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn dinsdag t/m vrijdag tussen de middag van 12:30 tot 13:00 uur gesloten i.v.m. lunchpauze | |