EOVOLT Afternoon 7 versnellingen met Schijfrem met hydraulische bediening
Neem contact met ons op over deze fiets
De Eovolt afternoon: De multifunctionele opvouwbare elektrische fiets. Deze wendbare vouwfiets (21,3kg) met 20 inch wielen heeft een range van ongeveer 80km en is daarmee de perfecte keuze voor woon-werkverkeer. Opgevouwen in 10 seconden is hij gemakkelijk te vervoeren voor dagelijks gebruik. Naast het strakke design met gladde lasnaden zijn het de details die het verschil maken: Schwalbe Pick-up banden, hydrolische Shimano MT200 remmen, Ursus middenstandaard, 7-speed derailleur, 40Nm 36V 250W achterwielmotor, krachtsensor, uitneembare accu (36V 10.5 Ah) in de zadelpen met anti diefstal zadelklem, inklapbaar stuur, boordcomputer met usb ingang en voor- en achterverlichting. Verkrijgbaar in 5 kleuren: zwart, maangrijs, salie groen, zand en oceaan blauw.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | EOVOLT |
| Model: | Afternoon |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 7 x Derailleur |
| Kleur: | Ocean Blue |
| Maat: | 20 cm |
| Wielmaat: | 20" |
| Standaard: | Dubbele standaard |
| Verlichting (voor): | Ja |
| Verlichting (achter): | Ja |
| Gewicht: | 203 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Art. nummer: | 18612 |
| Voorraad: |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 193,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 3,67 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Woensdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Donderdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Vrijdag: | 9:00-12:30, 13:00-17:30 |
| Zaterdag: | 9:30 - 14:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Wij zijn dinsdag t/m vrijdag tussen de middag van 12:30 tot 13:00 uur gesloten i.v.m. lunchpauze | |